ГК “Укртепло” запустила в роботу біоТЕС вартістю понад EUR10 млн у Житомирській області


Джерело: https://ua.interfax.com.ua/news/investments/722359.html

Група “Укртепло” запустила в експлуатацію Поліську теплоелектростанцію (ТЕС) на біопаливі потужністю 5,9 МВт (Овруч Житомирської обл.), вартістю понад EUR10 млн.

Як повідомила прес-служба Біоенергетичної асоціації України (БАУ) на сторінці у Facebook у вівторок, основний вид палива – енергетична верба, яка вирощується поряд із ТЕС (12 га), а також залишки деревини від деревообробної промисловості та санітарного очищення лісів.

Згідно з інформацією БАУ станція може забезпечити безперебійне подання електроенергії в період пікових навантажень і відпускати в енергосистему понад 40 млн кВт-год е/е щорічно.

“Потрібно припиняти імпорт енергоносіїв і швидко будувати нову енергетичну інфраструктуру – децентралізовану, з максимальним використанням відновлюваних джерел. У нас є величезний ресурс – біогаз, біомаса, інші види енергії, потрібен лише поштовх і ефективна державна політика, щоб уже завтра у нас була зовсім інша енергетика”, – зазначив під час офіційної презентації засновник ГК Іван Надєїн.

Група компаній “Укртепло” створена у 2011 році, нині працює в 14 областях України, а також у низці інших країн – Молдові, Угорщині. “Укртепло” будує і управляє котельнями на всій території України. На рахунку компанії більше ніж 1 тис. реалізованих проектів. В Україні компанія модернізувала і перевела з газу на біопаливо понад 100 котелень.

Оставить комментарий